Özel Altınova Hastanesi - Sakarya - Nasıl Başladı ?
Nasıl Başladı ?
Geri Dön

Sağlıkta Altınova Standartlarıanlayışı ile yola çıkan hastanemiz, siz değerli hastalarımıza sağlık alanında, teknoloji ve hizmet anlayışına altın standartlar getirerek, ilimizde sağlık alanında yeni bir dönem başlamasında öncü olmuştur.

Özel Altınova Hastanesi, 2005 yılında sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek amacıyla kurulan Sakmed Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin projelerinden birtanesidir.

3750m² arazi üzerine kurulu Özel Altınova Hastanesi 7000m² kapalı alanı ile 2008 mayıs ayında hasta kabülüne başlamıştır.

Sağlık alanında tüm branşlarda hizmet vermeyi amaçlayan hastanemiz, siz hastalarımızın diğer şehirlerde aradığı tedavi imkanlarını şehrimize getirerek, aradığınız hizmet kalitesi ve imkanlarını sizlere sunmaktadır. Sağlıkta yeni bir hizmet anlayışı başlatan hastanemiz, kısa zaman içerisinde çevre illerden de hasta kabul etmeye başlamıştır.

Kalp-Damar Cerrahisi alanında gerçekleştirdiği başarılı operasyonlar ile kendinden söz ettiren hastanemiz, bu alandaki kalitesini yurt sınırları dışına taşımış, diğer ülkelerden gelen hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz bünyesinde tüm branşlarda hizmet veren polikliniklerimiz, tam donanımlı ameliyathanelerimiz, son teknoloji ile donatılmış anjio salonumuz, ileri görüntüleme teknikleri ile donatılmış Radyoloji bölümümüz, Endoskopi ve Eswl (taş kırma) bölümümüz, tam donanımlı Mikrobiyoloji ve Biyokimya Laboratuvarımız, tam donanımlı KVC, Koroner, Yenidoğan, ve Genel Yoğun Bakım ünitelerimiz, sancı odaları ve doğumhane salonlarımız hizmetinizdedir.

Yatan Hasta Servisimiz; hemşire çağrı sistemi, interaktif tv, minibar, şifreli kasa, duş ve wc vb. gibi özelliklerle donatılmış, Tek kişilik Hasta Odalarımızda, Uzman Hemşire ve Hasta Bakıcılar ile siz değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.

Özel Altınova Hastanesi olarak sağlıkta teknoloji ve hizmeti altın standartlarla koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerinde büyük atılımlarla yolumuza devam ediyoruz.